.

.

Ханес Жени Памук Краток Со Џебови И Врвка Половината

Ханес Жени Памук Краток Со Џебови И Врвка Половината

DEN 303.84
Износ

Останете удобни во овие стилски Ханес 7 " инсем Дрес Плете Џеб Женски Долги Шорцеви. Тие комбинираат удобен памук со прилагодлив струк за влечење. Сечењето на средината на бутот ги прави овие бермудски женски шорцеви добри за секој што бара малку подолг стил. Додадете ги пространите странични џебови и тие се вашите шорцеви во секое време кога сакате да се чувствувате удобно. Достапни во различни бои и големини, овие женски памучни шорцеви прават практично решение за потоплите денови. Супер мека памучна мешавина се чувствува мека наспроти кожата. Изводливи шорцеви за врвки. Предни џебови. 7-инчен инсем. Црното И Морнарицата е 100% Памук; Лесен Челик е 90% Памук / 10% Полиестер; Јаглен хедер е 60% Памук / 40% Полиестер. Стил О9264.

R

Им се допаѓа и на купувачите