.

.

Технологија за брзо Гориво 5-12КФТ Карбуратор Пумпа За Гас Завртка

Технологија за брзо Гориво 5-12КФТ Карбуратор Пумпа За Гас Завртка

DEN 1.00
Износ

Индивидуални Нерѓосувачки Челик Шупливи Пумпа Млазницата Завртка-поток наредени ален главата. Вклучува заменски дихтунзи;Нерѓосувачки Челик Шупливи Пумпа Млазницата Завртка-поток наредени ален главата. Доаѓа со заменски дихтунзи, продадени поединечно.; Технологија за брзо Гориво 5-12кфт Карбуратор Пумпа За Забрзување На Млазницата Завртка Дополнителни Карактеристики Боја : Сребро.

R

Им се допаѓа и на купувачите