.

.

Топчест Спој Компатибилен со 1992-Хонда Цивик 1994 - Акура Интегра 4цил 1,6 Л 1,5 Л 1,8 Л Предна, Лева Возачка Или Десна Совозачка Страна, Пониска Продадена поединечно

Топчест Спој Компатибилен со 1992-Хонда Цивик 1994 - Акура Интегра 4цил 1,6 Л 1,5 Л 1,8 Л Предна, Лева Возачка Или Десна Совозачка

DEN 1.67
Износ

Произведен од висококвалитетни материјалилесен за инсталирање; го заменува стариот или оштетениот дел ова е ставка за замена НА ОЕ-Про е најприфатливиот бренд за вашиот стар, истрошен или оштетен фабрички дел!Овој дел за замена со врвен квалитет е направен за да му даде на вашиот автомобил, камион и ТЕРЕНЕЦ оригинален фабрички изглед и перформанси. Достапен за различни апликации, нашиот дел Од Гаража-Про сигурно ќе одговара на вашето возило. Доаѓа со 1-годишна гаранција за неограничена километража!Секој едноставно не може да пропадне со користење На Гаража-Про! Гаража-про дефинитивно ќе ве задоволи, како и вашето возило почнувајќи од вашето прво купување!Компатибилен со следниве возила : Позиција : Предна, Лева Или Десна Страна, Долна Коракурахонда - Гаража-Про Резервен Топчест Спој Компатибилен Со Акура ЕЛ, Интегра, Одговара На Хонда Цивик дел Сол И Цивик - Гаража-Про JCWREPA282301 GP Карактеристики : Количина : Продадена поединечно, Подмачкана - Локација : Предна, Возачка Или Патничка Страна, Долна Размена Број На Дел : к9802, рк - Висококвалитетен, Директно вклопен Топчест Спој За Замена На Ое Со Бесплатна 1 - Годишна Неограничена Километража На Гаража-Про Артикли.

R

Им се допаѓа и на купувачите