.

.

Lds Лабораторија И Здравствена Заштита Седишта, 28 Висина На Седиштето, Поддржува До Lbs., Бело Седиште Бел Грб, Хром База

Lds Лабораторија И Здравствена Заштита Седишта, 28 Висина На Седиштето, Поддржува До Lbs., Бело Седиште Бел Грб, Хром База

DEN 3.00
Износ

Седишта shopsol ® лабораторија и здравствена заштита седишта. Дизајниран специјално за лабораториски и здравствени пазари со удобност, стабилност и издржливост на ум. Антимикробен производ заштитени винил тапациран седиште и назад марамчиња чиста. Двоен пост назад дизајн за comfономска удобност. Хром челична основа за издржливост. Запечатен хром пневматски лифт лесно се прилагодува. Двојна пост оружје обезбедува супериорна удобност. Тркалца за мобилност. Препорачани Апликации : Здравствена Заштита; Лабораторија; Грижа За Давателот; Боја На Седиштето : Бела; Боја На Грбот : Бела; Семејство На Бои : Бела. Оваа lds лабораторија и здравствени седишта, 28" висина на седиштето, поддржува до 300 фунти., бело седиште/бел грб, хромирана основа е одлична столица, челична ставка по намалена цена под 320 долари што не можете да ја пропуштите. Дизајниран специјално за лабораториски и здравствени пазари со удобност, стабилност и издржливост на ум. Антимикробен производ заштитени винил тапациран седиште и назад марамчиња чиста. Двоен пост назад дизајн за comfономска удобност. Хром челична основа за издржливост. Запечатен хром пневматски лифт лесно се прилагодува. Двојна пост оружје обезбедува супериорна удобност. Тркалца за мобилност.

R

Им се допаѓа и на купувачите