.

.

Женски V Вратот Цврста Боја Лабава Фитинг Повик Копче Плисиран Елек резервоарот врвот за женски женски врвови

Женски V Вратот Цврста Боја Лабава Фитинг Повик Копче Плисиран Елек резервоарот врвот за женски женски врвови

DEN 3.33
Износ

Сезона : Лето. Пол : Жени. Повод : Секојдневно. Материјал : Полиестер. Стил : Секојдневен,Моден. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Пакетот Вклучува : 1 ЕЕЗ Топвоменски летни врвови 2023 4 јули блузи за женски женски модни шорцеви за женски шорцеви : . Големина : S Биста : 95cm/37.40" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 100cm/39.37" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 108cm/41.34" Должина : 70cm/27.56"Големина : XL Биста : 116cm/43.31" Должина : 71cm/27.95"Големина : xxl Биста : 124cm/45.28" должина : 72cm/28.35" Карактеристики : облека удобно мек резервоар врвот за жени резервоарот блузи мажите резервоарот блузи резервоарот блузи за жени. Прилика : Дневно, Патување, Дома, Одмор, Одмор И Така Натаму. Погоден За Повеќето Форми На Тело, Ве Прави Да Изгледате Повеќе Мода И Трендовски. Облека Нега : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода/Висат Или Линија Сува/Не /Без Хемиско Чистење.

R

Им се допаѓа и на купувачите