.

.

Ханес Најважен Женски Памучен Дрес Шорцеви Лесен Челик 2XL

Ханес Најважен Женски Памучен Дрес Шорцеви Лесен Челик 2XL

DEN 2.00
Износ

СУШТИНСКИ КВАЛИТЕТ, СУШТИНСКИ СТИЛ овие Најважни женски шорцеви со врвки на ханес комбинираат неверојатна удобност и лежерен стил. Изработени од памук што се врти со прстен од Американски фарми, овие лесни шорцеви се задолжителни. Практичните странични џебови обезбедуваат совршено место за складирање на мали најважни работи, особено кога сте во движење. Изградени за удобност, овие женски шорцеви имаат покриен еластичен појас со затворање на врвка за прилагодено вклопување. Цврстото шиење со двојна игла го обезбедува квалитетот на Ханес што го очекувате. Спарете ги овие шорцеви со вашата омилена маичка, качулка и многу повеќе за секојдневен-кул изглед. ХАНЕС НАЈВАЖЕН-Извонреден квалитет и вредност што сте ги очекувале од Ханес. ПАМУЧНА УДОБНОСТ-Лесен памучен дрес со прстен е цврст и удобен. ДЕТАЛИ ЗА ДИЗАЈНОТ-Покриен еластичен појас Со прилагодлив кабел за влечење обезбедува прилагодено вклопување. СТРАНИЧНИ ЏЕБОВИ-Удобните џебови ги држат најважните работи. Одгледувани Во САД Со памук добиен од Американски фарми. КВАЛИТЕТ НА ХАНЕС-Шиење Со Двојна игла на отворите на нозете. МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува машинско перење женски шорцеви во ладна вода за да се намали употребата на енергија. Лесен, 100% памучен дрес со прстен е супер мек и удобен. Покриен еластичен појас со прилагодлив кабел за влечење. Шиење со двојна игла на отворите на нозете. Практичните џебови ги држат најважните работи. Направено со одржливо одгледуван памук добиен од Американска фарма.

R

Им се допаѓа и на купувачите