.

.

28'.5 38 47 Капучино, Јасно, Стакло, Честички Одбор, Калено Стакло - Гнездење Маса Во Собата

28'.5 38 47 Капучино, Јасно, Стакло, Честички Одбор, Калено Стакло - Гнездење Маса Во Собата

DEN 3.00
Износ

Ако сакате одличен придружник за вашиот тросед, или љубовно седиште, најдовте еден. Оваа шармантна маса за гнездење има софистициран и елегантен дизајн сигурен за стравопочит и импресионирање. Тоа е навистина исклучително и прикажува пријатна и приземна убавина, што ќе му даде на вашиот дом топло чувство. Неговиот привлечен дизајн сигурно ќе биде прекрасна декорација и за вашиот ентериер. Оваа маса за гнездење е одлично изработена од ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МДФ, честички, ламинат и калено стакло. Тоа е најдоброто место за некои семејни слики и може дури и да ги остави вашите гости да се восхитуваат на вашите прекрасни цвеќиња. Што се однесува до мерењата, тие се 47' за висина, 28,5' за ширина и 38' за длабочина, и тежи 18 килограми. Не треба да се грижите за слободниот простор со оваа маса за гнездење. Ова е збир од два. 28'.5" х 38" х 47 " Капучино, Јасно, Стакло, Честички Одбор, Калено Стакло - 2 парчиња Гнездење Маса Во собата.

R

Им се допаѓа и на купувачите