.

.

Стерлинг Сребрен Родиум Лимон Кварц Дијам. Прстен QR3056LQ

Стерлинг Сребрен Родиум Лимон Кварц Дијам. Прстен QR3056LQ

DEN 2.67
Износ

Стерлинг Сребрен Родиум Лимон Кварц И Дијам. Големина на прстен : 7.00 Должина : 0 MMMaterial : Примарна - Чистота : 925stone Тип_1 : Лимон Кварцстоун Тип_2 : Дијамантстон Боја_1 : Јелоустоун Количина_1 : 1 Plating : Родиум Ширина : 2 Mmstone Тежина_1 : 5.560 ct Stone Тежина_2 : 0.150 ctw (вкупна тежина)Материјал : Примарна : sterliverstone shape_1 : Marquisestone Големина_1 : 18.00 X 9.00 Mmstone Третман_1 : Греење Точка Тежина U/M : Gmproduct Тип : накит накит тип : ringsmaterial : Примарна боја : Белење Тип : скапоцен камен cut_1 : facetedplation боја : сребрена tonestone создавање метод_1 : Природен Камен Создавање метод_2 : природен Камен Квалитет_1 : Аакустомизираните Предмети Не Можат да Се вратат сребро, Родиум - Обложени, Цврсти, Скапоцени Камења, Дијаманти.

R

Им се допаѓа и на купувачите