.

.

Овошје на разбојот женски и женски плус вафли термички панталони

Овошје на разбојот женски и женски плус вафли термички панталони

DEN 2.00
Износ

Овошјето на женската женска вафла термичка панталона за долна облека е подготвена за да ја добиете вашата зимска игра! Направено од мека ткаенина од вафли, која ќе се чувствува луксузно мека против вашата кожа, оваа полу-опремена термичка пантолона е првиот слој на заштита од испуштање на температури. Поточно, мерачот на температурата е ладен до студ. Осигурете се да го имате предвид тоа кога е време да се впуштите надвор и да уживате во времето! Со технологија за влага за влага за да ви помогне да останете суви и удобни, можете да се тркалате во снег и да учествувате во сите ваши омилени активности за зимско време, како сноубординг, санки, уметничко лизгање и секако, добра старомодна борба со снежни топки. Носете под редовните панталони или ветерници. Ребрежните манжетни со ребрести панталони со спандекс ќе го намалат и/или спречат да се размачкуваат кожата и покриената еластична лента за половината ќе го стори истото, покрај тоа што ќе обезбеди пространа вклопување. Не можете да тргнете наопаку со плодот на женската женска вафла термичка долна облека. Традиционална термичка долга долна облека. 80% памук/20% полиестер. Технологија за влага за губење на влага. Мека ткаенина од вафли. Изолација и топлина. Полу-опремено и истегнување за дополнителна удобност. Манжетни за ребра со спандекс. Задржување на топлина. Означете бесплатна етикета за удобност.

R

Им се допаѓа и на купувачите