.

.

Без граници со високи патики со високи платно

Без граници со високи патики со високи платно

DEN 367.84
Износ

Убави клоци! Ниту една граница нема вашиот нов омилен пар патики со висок врв, и тие се само она што ви требаше за да ја освежите вашата гардероба. И удобни и кул, овие сигурно ќе станат нови чевли за одење со нивниот класичен дизајн и апелации за лежење. Исклучиво на. Материјал : 91% памук/9% пластичен горен; 65% полиестер/35% гумена надворешна страна. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Затворање : Затворање на чипка. Карактеристики : тркалезна пети; платно горно; Силуета со висок врв. Врвни патики на платно на жените од без граници.

R

Им се допаѓа и на купувачите