.

.

Меурчиња закуска за меурчиња за 16

Меурчиња закуска за меурчиња за 16

DEN 191.52
Износ

Дајте му на вашата забава прскање оваа сезона со нашиот фантастичен пакет за снек меурчиња за 16! Испратете ги вашите мали мали риби на свои авантури оваа година со нашиот партиски пакет што е сигурно да го задржи вашиот дом или настан подготвен и подготвен за дури и најголемите прослави. Совршен пакет дури и за најголемото училиште за риби, одржувајте ги да учат и истражуваат со овој одличен пакет со забавни детали и доволно материјали за да се хранат дури и најголемата забава! Вклучува : (16) Десертни плочи, (16) 9 мл. Чаши за хартија, (32) салфетки за пијалоци и (16) вилушки и лажици.

R

Им се допаѓа и на купувачите