.

.

Затегната џемпер на половината на половината на Дерек срце од јуниори

Затегната џемпер на половината на половината на Дерек срце од јуниори

DEN 287.68
Износ

Стилски + пријатно = чудесно. Плишот пуловер на Дерек срце го одржува вашиот изглед подготвен, а истовремено ве одржува тотално удобно. Мора да се има основно за сезоната. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. Опуштено вклопување. Ребрест екипа; Стајлинг на влечење. Долги ракави со манжетни со ребра. Полите на кабелот за банџи. Кадифен чувство. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Плишана џемпер со банџи полите за јуниори од Дерек срце.

R

Им се допаѓа и на купувачите