.

.

Современи моменти од Гербер бебе момче џогер панталони

Современи моменти од Гербер бебе момче џогер панталони

DEN 237.44
Износ

Нашите современи моменти од гербер бебешки панталони се совршени за мешање и да се совпаѓаат со омилените маички, врвовите, џемперите и многу повеќе! Секој од нив е дизајниран со нежна еластична лента за половината за лесно и исклучено и е направен со супер мека, нежна ткаенина. Овој пакет вклучува четири пара панталони за момчиња што тој е сигурен дека ќе ги обожава. Секој пар е машина што може да се мие и машината што може да се исуши за ваша погодност. Современи моменти од панталони за момче Гербер, 3 пакувања, новороденчиња-12 месеци. Вклучува три пара панталони за бебиња. Се одликува со прекрасна мека ткаенина за да го задржите вашето малечко удобно цел ден. Наменето за удобни промени во гардеробата за брза пелена. Две цврсти црни, една цврста сива хедер. Дајте им на овие снопови како внимателен практичен подарок за туширање за бебиња. Машинско миење суво суво. Ткаенина : 97% памук 3% спандекс.

R

Им се допаѓа и на купувачите