.

.

Орегон Државен периметар за машка машка панталона

Орегон Државен периметар за машка машка панталона

DEN 1.33
Износ

Подгответе се да го поддржите вашиот омилен тим и NCAA со тези кул NCAA Oregon State Perimeter Man's AOP плетени панталони. Нивните изработени од супер мека 100% памучна ткаенина и имаат сеопфатна графика на логото на државните Beavers во Орегон, овие панталони не се само удобни, туку се одличен начин да се покаже гордоста на тимот. Овие панталони се одликуваат и со црно -портокалово колори на тимот за дополнително да го охрабрат тимот на тимот. Конструкцијата со широки нозе се вклопува лабаво за да обезбеди максимална удобност, додека покриената еластична лента за половината има влечење за да го прилагоди вклопувањето по потреба. Пар со удобна мета и сте подготвени за фудбалската сезона на НЦАА. Достапно во големини M - XL. НЦАА Орегон Стејт Плетни панталони АОП : 100% памук. Машки плетени панталони. Сеопфатна графика на логото на државните Beavers NCAA Oregon. Покриена еластична лента за половината со влечење. Конструкција со широки нозе. Лабаво вклопување. Црна и портокалова колорит. Удобно. Достапно во големини M - XL. Машинско миење ладно одделно или со слични бои, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се намали суво ниско, ладно железо кога е потребно.

R

Им се допаѓа и на купувачите