.

.

Зарем Не Е Забавно: Лесно Пијано, Лист

Зарем Не Е Забавно: Лесно Пијано, Лист

DEN 0.33
Износ

Парамор ја изработи својата песна со највисоки графикони, но Не Е Забавно. Одликувајќи се со фанки баслајн, евангелски хор и снарки вокал, духот на оваа привлечна мелодија е пресоздаден во овој лесен аранжман за пијано Од Ден Коутс. Зарем Не Е Забавно : Лесно Пијано, Чаршав (Мек).

R

Им се допаѓа и на купувачите