.

.

Трендови Меѓународни - Здраво Кити Џеб Планер

Трендови Меѓународни - Здраво Кити Џеб Планер

DEN 3.33
Износ

Истражете го супер слаткиот свет На Санрио секој ден од годината во Овој Календар За Здраво Маче 2024-2025 година. Најслатките победи во распоредот ќе бидат уште поостварливи оваа година кога ќе ја имате оваа симпатична аниме мачка за да бидете мотивирани и инспирирани. Џебните Планери се мали по големина, што ги прави совршен планер во движење што можете да го чувате со вас во вашиот џеб, чанта или ранец во секое време. За да помогнат во намалувањето на отпадот, Џебните Планери за Датуми сега се без пластика! Претходниот винил пластичен ракав е заменет со издржлив, еколошки капак од картон. Овие компактни, 2-годишни планери вклучуваат дополнителни белешки страници и месечни календарски распони за јануари 2024 година до декември 2024 година, како и бонус календарски распони за последните шест месеци од 2023 година. Овој 2024-2025 Здраво Кити Џеб Планер содржи месечни календарски страници за јануари 2024 до декември 2025 година со 6 бонус страници за август до декември 2023 година. Мал, пренослив, планер со големина на патување има белешки страници и издржлив, еколошки капак БЕЗ ПЛАСТИКА. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми – совршени за дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски. Димензиите на планерот се 6,7 "х 3,65 " х 0,25".

R

Им се допаѓа и на купувачите