.

.

Среќен Планер 6-Месец Без Датум Мини Планер Продолжување Пакет-Виножито

Среќен Планер 6-Месец Без Датум Мини Планер Продолжување Пакет-Виножито

DEN 159.20
Износ

Совршен додаток на Вашиот Мини Планер (продаден одделно). Овој пакет од 5, 5х7 инчи содржи не-датирани месечни и неделни календарски страници, еден лист со налепници и шест разделувачи. Увезени. Среќен Планер 6-Месец Без Датум Мини Планер Продолжување Пакет-Виножито.

R

Им се допаѓа и на купувачите