.

.

Трендови Меѓународни-Вратоврска-Боја Џеб Планер

Трендови Меѓународни-Вратоврска-Боја Џеб Планер

DEN 239.20
Износ

Леснотија во енергијата на денот со фантастичните бои на Овој Џебен Планер За Боја за Вратоврска 2024-2025 година. Вибрацијата од 70-тите години на жлебот ќе ви помогне да ја почувствувате љубовта и да останете без стрес кога станува збор за следење на вашиот зафатен распоред. Џебните Планери се мали по големина, што ги прави совршен планер во движење што можете да го чувате со вас во вашиот џеб, чанта или ранец во секое време. За да помогнат во намалувањето на отпадот, Џебните Планери за Датуми сега се без пластика! Претходниот винил пластичен ракав е заменет со издржлив, еколошки капак од картон. Овие компактни, 2-годишни планери вклучуваат дополнителни белешки страници и месечни календарски распони за јануари 2024 година до декември 2024 година, како и бонус календарски распони за последните шест месеци од 2023 година. Овој Џебен Планер За Вратоврска-боја за 2024-2025 година содржи месечни календарски страници за јануари 2024 година до декември 2025 година со 6 бонус страници за август до декември 2023 година. Мал, пренослив, планер со големина на патување има белешки страници и издржлив, еколошки капак БЕЗ ПЛАСТИКА. Останете организирани и продуктивни со следење на важни датуми – совршени за дома, училиште или канцеларија. Јазик : Англиски. Димензиите на планерот се 6,7 "х 3,65 " х 0,25".

R

Им се допаѓа и на купувачите