.

.

- Планер за џеб за елеганција

- Планер за џеб за елеганција

DEN 207.20
Износ

Измешајте го вашиот стил беспрекорно со распоредот додека го носите овој планер за џеб насекаде каде и да одите. Никогаш повеќе нема да се грижите за судир со вашиот планер или боење. Овие компактни, 2-годишни планери вклучуваат дополнителни страници со белешки и месечни ширини на календари за јануари 2022 до декември 2023 година, како и бонус месечни шири за последните 6 месеци од 2021 година. Заштитено е со цврст винил ракав. Планерите се мали во големина, што ги прави совршени во движење планер што можете да ги чувате со вас во џеб, чанта или ранец во секое време. Јазик : Англиски. Димензии : 6,7 "x 3,65" x 0.25 ".

R

Им се допаѓа и на купувачите