.

.

Класичен Најдобар живот на минијатурни цвеќиња 7 x9 Дневно неделно месечно луксузно планер со налепници за планирање

Класичен Најдобар живот на минијатурни цвеќиња 7 x9 Дневно неделно месечно луксузно планер со налепници за планирање

DEN 2.33
Износ

Овој луксузен, убав планер е преполн со забавни и ултра-практични карактеристики што ќе го направат живеењето на вашиот најдобар живот многу остварлив и вашата најпродуктивна година досега! Овој планер од 7,5 "(w) x 9 " (ч) има екстра-избришан, тврд корица материјал во зелена нане со цветна шема со координирање, злато спирално врзување. Оваа идеална големина лесно ќе се вклопи во ранец, чанта или чанта и ќе оди на кое било место. Внатрешните страници нудат луксузна и мазна завршница. Месечните страници за планирање на прегледот имаат оригинални и цврсти месечни јазичиња, делови за цели и белешки и екстра-голем простор за дневна мрежа за планови. Секој месечен преглед им претходи на месечните, страниците за неделно планирање и распон 2, целосни страници за најефикасна организација. Толку многу просторија - целиот простор што ви треба со посветени и флексибилни простори во текот на целиот да ги одржувате вашите планови и денови организирани. Потребна е крајна продуктивност? Секој ден е сегментиран и нареден за уредни и уредни планови, плус простор за белешки, па дури и дневен трагач за внес на вода . Пијте! Секоја недела ве прашуваат за цел, плус неделна табела за навики за навики за да уништите до 5 задачи. Вклучени и други забавни работи се корисен џеб за складирање, месечни забавни факти и референтни информации, како и 2 листови разнобојни налепници за прилагодување и персонализација. Дополнителните страници вклучуваат страници за адреси, белешки и цели! Планер ги опфаќа месеците во јануари 2021 година - декември 2021 година. Овој планер беше смислено дизајниран да работи за секој животен стил и навистина да ја стави забавата во функција. 2021 Класичен цветен најдобар живот 7 "x9" Дневно неделно месечно луксузно планер.

R

Им се допаѓа и на купувачите