.

.

Ханес Екосмарт Екрунек Машки Дуксер Длабоко Црвено 2XL

Ханес Екосмарт Екрунек Машки Дуксер Длабоко Црвено 2XL

DEN 2.00
Износ

ПОВЕЌЕ БОИ, ПОВЕЌЕ ОПЦИИ ханес екосмарт® дуксер на екипажот нуди класичен спортски стил и удобност. Супер мек и пријатен, овој пуловер е направен со дел од рециклирани влакна за финиш што се чувствува добро. Дизајниран со деколте на екипажот, овој машки дуксер нуди ребрести плетени детали за дополнителен стил. Совршено парче за слоевитост, достапно е во низа бои за повеќе неверојатни опции. СВЕСНО СОЗДАДЕН - овој машки дуксер е направен со одржливо одгледуван памук од Американски фарми. МЕКОТО Руно-Кадифен руно се чувствува супер меко против кожата за целодневна удобност. ЦВРСТИ ДЕТАЛИ-Карактеристики со двојна игла покриен врат и дупки за раце. ЕКИПАЖ-Спортски стил на вратот на екипажот со класичен ребрест појас и манжетни, идеален за слоевитост или носење сам. СТИЛ НА ПУЛОВЕР-Лесен, стилот на пуловер создава не-гужва што сигурно ќе ја сакате. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА-Изработена од средна тежина 7,8 мл. памучна мешавина со до 5% рециклирани полиестерски влакна. ЛЕСНО ПЕРЕЊЕ ВО МАШИНА-Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да се намали употребата на енергија. РОСА369. Дуксер На Екосмарт Екосмарт. Џемпер. Скокач. Активен. Надворешна облека. Мажи. Машко. Длабоко Црвено.

R

Им се допаѓа и на купувачите