.

.

Шампион Машки Памук Ма Руно Дуксер, До Големина 2XL

Шампион Машки Памук Ма Руно Дуксер, До Големина 2XL

DEN 1.67
Износ

Од скромни почетоци во 1919 година до облекување шампиони ширум светот со автентична атлетска облека, отсекогаш сме биле за една работа.. моделот на тимот носи големина М.Опуштено вклопување. Пуловер стил. Екипажот со спортски V-изрез напред. Ребрести манжетни и полите . Руно со поголема тежина за топлина. Везено лого На ц-лепенка на левиот ракав и лепенка за контраст на задниот врат. 90% Памук/10% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Шампион Памук Макс Руно Дуксер За Мажи. Тешка категорија 10 мл., 90% памук / 10% полиестерско руно за супериорна топлина. Контраст шкафче лепенка на задниот врат. Атлетик в-изрез детали на јака. Везени шампион ц логото на левиот ракав. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само нехлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

R

Им се допаѓа и на купувачите