.

.

Овошје На Разбој Машки Дуксер На Екипажот На Екипажот Еверсофт Руно, Големини С-4ХЛ

Овошје На Разбој Машки Дуксер На Екипажот На Екипажот Еверсофт Руно, Големини С-4ХЛ

DEN 215.84
Износ

Плодот на Руното Разбој е изработен со памук од прстен Еверсофт за врвна мекост, измијте после миење. Сега подобро од кога било, Овој Дуксер од Руно нуди технологија за отстранување на влага и заштита од мирис, што ќе ви помогне да се чувствувате свежо цел ден. Останете сигурни знаејќи дека овој пуловер ќе ве покрие за што и да донесе денот, така што нема потреба да ги потите малите работи. Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : Пуловер. Ракави : Долги ракави. Џебови : Никој . Карактеристики : Памукот што се врти Со прстен Еверсофт обезбедува врвна мекост миење после миење; отстранување на влага; заштита од мирис; шиење со двојна игла на вратот и полите за дополнителна издржливост; ребрести јаки, манжетни и појас ја држат својата форма; лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Машки Дуксер На Екипажот Еверсофт Руно Од Овошје на Разбојот.

R

Им се допаѓа и на купувачите