.

.

Гилдан Машка И Голема Машка Тешка Мешавина Дуксер На Екипажот, До Големина 3XL

Гилдан Машка И Голема Машка Тешка Мешавина Дуксер На Екипажот, До Големина 3XL

DEN 1.67
Износ

Гилдан Машка И Голема Машка Тешка Мешавина Дуксер На Екипажот, До Големина 3 XL-гилдан 8 мл.(САД) 13.3 мл.(КАЛИФОРНИЈА), 50/50 претходно испукан памук/полиестер. Хедер Спорт бои : 60/40 полиестер/памук. Воздушно млазно предиво = помеко чувство и намалено пилинг. Двојно шиење игла на рамото, отворот за рака, вратот, појасот и манжетните. 1 х 1 ребро со спандекс. Четвртина-се сврте кон елиминирање на централниот набор. Безбедност Зелена : Во Согласност СО АНСИ / ИСЕА 107. Етикета солза.

R

Им се допаѓа и на купувачите