.

.

Рибок Машки Ниско Лифт Руно Шорцеви

Рибок Машки Ниско Лифт Руно Шорцеви

DEN 239.84
Износ

Овие Машки Шорцеви Рибок се вашето ново одење кога барате поддршка и удобност за време на тренинзите. Со еластичен појас и затворање со врвка што го гушка половината за цврсто вклопување, овие атлетски шорцеви исто така имаат брза сува ткаенина што помага да се исфрли влагата за време на интензивни вежби. Моделот е 6'1" и носи големина М. Лесен. Стил на повлекување. Еластична половина за дополнителна удобност. Вратоврска вратоврска. Страничните џебови ги држат најважните работи. 100% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетски Шорцеви За Мажи Од Рибок.

R

Им се допаѓа и на купувачите