.

.

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони, Големини С-3ХЛ

DEN 1.00
Износ

Без разлика дали лежите дома или трчате задачи низ градот, Овие Машки Панталони Од Руно Од Екосмарт од Ханес се вашиот избор. Изработени со Ниско-пилула, Висока густина На бод PRINTPRO XP РУНО и завршени со покриен еластичен појас со внатрешна врвка за влечење, тие се дизајнирани да ве одржуваат удобно додека сте во чекор со секој ваш потег. Класичен секојдневен стил, со опуштено вклопување и заострена нога која завршува со еластична манжетна за да ги задржите на место, овие влечни спортски панталони прават совршено спарување со се, од вашите омилени маици во потопло време до најновите шахти и дуксери кога температурата паѓа. Материјал : 50% Памук/50% Полиестер; Јаглен Хедер 65% Памук/35% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М.Фит : Опуштено вклопување; заострена нога. Инсем : 32" инсем. Затворање : повлекување со покриен еластичен струк и внатрешна врвка за влечење. Џебови : Без џебови, за елегантен изглед. Карактеристики : Ниско-пилула, високо-бод средна тежина руно стои до абење и изгледа и се чувствува мека и кадифен, се мие по миењето; различни предни и задни кревања обезбедуваат природно, удобно вклопување; еластични манжетни со двојна игла; етикета без ознаки. Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Панталони Од Ханес.

R

Им се допаѓа и на купувачите