.

.

Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

Менс 7. оз. Тешка Мешавина? Худ Пакет

DEN 2.00
Износ

50% памук, 50% полиестер; воздушно млазно предиво отпорно на пилули; шиење со двојна игла низ целата површина; двокреветна хауба; џеб за торбичка; соодветен кабел за влечење; 1х1 ребрести манжетни и појас со спандекс; Безбедносниот Портокал е во согласност СО Анси-ИСЕА 107 Високи Стандарди За Видливост; Гилдан Менс 7,75 мл. Тешка Мешавина? 50/50 Хауба 3 Пакет.

R

Им се допаѓа и на купувачите