.

.

Ханес Машки И Големи Машки Спортски Перформанси Руно Со Целосен Патент Дуксер, До Големина 2XL

Ханес Машки И Големи Машки Спортски Перформанси Руно Со Целосен Патент Дуксер, До Големина 2XL

DEN 1.67
Износ

Ханес Спорт : Перформанси. Стил. Удобност. Ханес Спорт се надоврзува на нашето удобно наследство со иновативни технологии за да ви даде изглед што одговара на вашиот живот, вашиот спорт и вашиот стил. Ханес Спортски Машки Перформанси Руно Со Целосен Патент Качулка Лесна 100% полиестерска технолошка јакна со качулка од руно обезбедува топлина без тежина. Кул ткаенина за Удобност ја отстранува потта за да ви биде удобно. Функционален цртач на боја за совпаѓање. Технологијата за ладна Удобност брзо ја отстранува потта за да ве одржува поладни. Пространи предни џебови за торбичка. Ознака-бесплатно за вежбање без чешање.

R

Им се допаѓа и на купувачите