.

.

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Целосна Јакна Со Патент, До Големина 3XL

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Целосна Јакна Со Патент, До Големина 3XL

DEN 3.00
Износ

Останете топли и удобни во текот на целата година со Оваа Машка Јакна Од Руно Со Целосен Патент Ханес”совршена самостојно или како парче за слоевитост. Се одликува со ребрест појас и манжетни за дополнителна заштита од елементите. Прекрасно изработен во мек памук/полиестер со 5% полиестер добиен од рециклирани пластични шишиња! Сега во различни бои за дополнување на вашата гардероба. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи јакна со качулка со големина М. со затворање на патент и обоена за да одговара на влечење. Ребрести појас и манжетни. Два, пространи предни џебови. Перформанси со ниски пилули, така што изгледа добро измијте после миење. 50% Памук/50% Полиестерско Екосмарт руно; до 5% направени од рециклирани пластични шишиња. Машина за перење. Увезени. Машки Екосмарт Руно Целосна Патент Качулка јакна.

R

Им се допаѓа и на купувачите