.

.

Гилдан Машка Тешка Мешавина Руно Со Качулка Дуксер

Гилдан Машка Тешка Мешавина Руно Со Качулка Дуксер

DEN 159.68
Износ

Кул, удобен стил е тука за да остане со овој разноврсен пуловер Од Гилдан. Фрлете го за активности на отворено или обложете го преку вашиот изглед за работни или викенд излегувања. Овој дуксер од руно е топол, пријатен главен и супер мек додаток во вашата гардероба. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина М. Пуловер. Прикачена хауба; врвка за влечење. Предни отворени џебови. Воздушно млазно предиво тоа е супер меко без пилинг. Плишаното руно е пријатно бидејќи е издржливо. Предизбран и вистински за да се вклопи со добар квалитет што трае, измијте после миење. Ознаката за солза обезбедува удобност без ништо за гребење на кожата. 50% Памук/50% Полиестер. Машина за перење. Увезени. Машки Пуловер Дуксер Од Гилдан.

R

Им се допаѓа и на купувачите