.

.

Машки И Големи Машки Нано Премиум Мек Лесен Дуксер Од Руно, До Големина 3XL

Машки И Големи Машки Нано Премиум Мек Лесен Дуксер Од Руно, До Големина 3XL

DEN 319.84
Износ

Ханес Машки И Големи Машки Нано Премиум Мек Лесен Дуксер Од Руно, До Големина 3ХЛ 7,2 мл, 80% памук со прстен/20% полиестер. Јаглен хедер 56% памук/44% полиестер. 100% памучно лице. Раглан ракави. Детали со тројна игла.

R

Им се допаѓа и на купувачите