.

.

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Дуксер, До Големина 5XL

Ханес Машки И Големи Машки Екосмарт Руно Дуксер, До Големина 5XL

DEN 3.33
Износ

Бои, бои и повеќе бои! Сега овој дуксер од руно со средна тежина е уште подобар, бидејќи е направен со до 5% полиестер создаден од рециклирана пластика. Прибл. Мерења На Моделот : Висина : 6'1", Половината : 30-1/2", Градите : 37", Рамената : 45". Моделот носи големина С. Опуштено вклопување. Пуловер стил. Ребрести манжетни и полите. Вратот и дупките за раце со двојна игла за издржливост. 50% Памук/50% Руно; до 5% полиестер направен од рециклирани пластични шишиња. Машина за перење. Увезени.

R

Им се допаѓа и на купувачите