.

.

Гилдан Машка Тешка Мешавина Однапред Пијан Дуксер На Екипажот, До 2XL

Гилдан Машка Тешка Мешавина Однапред Пијан Дуксер На Екипажот, До 2XL

DEN 384.00
Износ

Гилдан Менс Екипажот Дуксер.Овој мек дуксер со вратот на екипажот ќе ве стопли и удобно. Премиум памучна мешавина за одлично вклопување и издржливост. Менс Екипажот Дуксер . Поставени ракави. Двојно игла шиење. Двојни манжетни со игла. 1х1 ребро со спандекс. Помек чувство и намалено пилинг.

R

Им се допаѓа и на купувачите