.

.

Овошје На Разбој Машки Дуксер На Екипажот На Екипажот Еверсофт Руно, Големини С-4ХЛ

Овошје На Разбој Машки Дуксер На Екипажот На Екипажот Еверсофт Руно, Големини С-4ХЛ

DEN 1.00
Износ

Плодот на Руното Разбој е направен со памук од прстен Еверсофт за премиум мекост измијте после миење. Оваа колекција руно сега е подобра од кога било! Колекцијата На руно Еверсофт нуди различни големи придобивки како што се фитил и заштита од мирис, што ќе ви помогне да се чувствувате свежо цел ден. Нашиот класичен дуксер на екипажот има ребрести јаки и манжетни кои ја држат својата форма, и доаѓа во различни одлични бои. Останете самоуверени знаејќи Дека Плодот на Разбојот ве покрива за што и да донесе денот, затоа не потете ги малите работи. Дуксер на екипажот. Еверсофт прстен откачи памук обезбедува премиум мекост миење после миење. Заштита од фитил и мирис. Шиење со двојна игла на вратот и полите за дополнителна издржливост. Ребреста јака, манжетни и појас што ја држат својата форма. Лента за вратот рамо до рамо за удобност и издржливост. Достапно во различни стилски бои. 60% Памук, 40% Полиестер. Увезени. Инструкции За Нега на ткаенина : машина за перење. Овошје На Разбој Ставка Бр. А11000М.

R

Им се допаѓа и на купувачите