.

.

Машки И Големи Машки Панталони За Џогер Од Руно, До Големина 3XL

Машки И Големи Машки Панталони За Џогер Од Руно, До Големина 3XL

DEN 0.33
Износ

Џогерот Од Руно Од Јерже е идеален за одмор дома, одење во теретана, па дури и само дружење со пријателите. Овој модерен џогер е претходно намален и отпорен на апчиња, така што тие држат миење после миење. Вградивме кабел за цртање контраст и странични џебови за влез, како и манжетни за ребра на дното кои имаат истегнување и закрепнување за дополнителна удобност! Ќе изгледате и ќе се чувствувате најдобро во овој џогер. Достапно во различни бои. Џерзис Мажи?панталони За Џогер Од Руно, Достапни ДО 3 X : Отпорни На Пилули. Модерно вклопување со ребро манжетна. Диференцијален пораст за подобро вклопување. Покриен еластичен појас со надворешен кабел за влечење. Контраст нацртајте кабел и странични влезни џебови. Големини С-3Х.Различни стилски бои.

R

Им се допаѓа и на купувачите