.

.

Каролини Богатства ЦК1565ДДМ Њуфаундленд Кутре Поинсета Венец Јадење Сушење Мат, 21

Каролини Богатства ЦК1565ДДМ Њуфаундленд Кутре Поинсета Венец Јадење Сушење Мат, 21

DEN 191.84
Износ

Каролини Богатства ЦК1565ДДМ Њуфаундленд Кутре Поинсета Венец Јадење Сушење Мат, 14 х 21", мултиколирана Јадење Сушење Мат кој раса специфични Њуфаундленд уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете Го божиќниот празник со Оваа божиќна Декоративна Подлога за Сушење Садови. Ова Јадење Сушење мат е од каролини Богатства колекција Божиќ Поинсета Венец. Уморни од поставување садови на стара крпа? Па, не грижете се повеќе кога ќе ги ставите очите на оваа украсна подлога за садови! Мери и има полиестерско лице што апсорбира вода, влошка од полиуретанска пена, облога од полиестерска мрежа и завршна обработка на обврзувачки раб. Додадете допир на талент и функционалност во кујната со нарачување на вашата денес! Ова Јадење Сушење мат е од Каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Додадете допир на талент и функционалност во кујната.

R

Им се допаѓа и на купувачите