.

.

Кујнски Штитник За Мијалник За Мијалник, Силиконска Славина За Фаќање Вода – Подлога За Одвод На Мијалник Зад Славината, Сива Гумена Подлога За Сушење За Заштита Н?

Кујнски Штитник За Мијалник За Мијалник, Силиконска Славина За Фаќање Вода – Подлога За Одвод На Мијалник Зад Славината, Сива

DEN 191.84
Износ

Верзија за надградба - нашиот нов дизајниран За Штитник за Мијалник за Кујнски Славини е подобар од другите типови ткаенини на пазарот. Нашата силиконска тапа рачка капе фаќач фиока дизајнирана со одвод, така што никогаш нема да се грижите за престојот на вода на подлогата или шалтерот. затоа, не грижете се за подлогата за влажна ткаенина или измијте ја подлогата и исушете ја. . . Издржлив Силикон-Нашата силиконска подлога за фаќање вода е изработена од силикон за храна, мек и сигурен, еднократно и издржлив, нема да го гребе вашиот прибор, безбеден за употреба и лесен за чистење. . . Чувајте Ја Вашата Маса Сува : Нашите заштитници за мијалник за кујнски мијалник совршено се вклопуваат на вашата плоча и надградете го кујнскиот мијалник на најмалку без напор! Ова значи дека вашите работни површини ќе останат суви засекогаш и нема да мора да се грижите дали ќе ги попрскате работните површини. Ова значи дека нема барички за чистење и нема водени дамки покрај славината. . Димензии на подлогата за мијалник -14,6 x 5,31 инчи, дијаметарот на средната дупка е прилагодлив и одговара за цевката за славина од 2,36 инчи. Лесно се вклопува околу основата на вашиот кујнски мијалник, бања, фарма, Р.в. или тоалет за да се одржува чисто и суво. совршени додатоци за мијалник. . . И декорација За Кујна - овие кујнски чувари силиконски славини за прскање доаѓаат во трендовска нијанса и беспрекорно се вклопуваат во вашиот дом за да создадат совршени кујнски додатоци, додадете допир на атмосфера во вашата кујна ќе и дадете на вашата куќа шик и минимален. . . Пакување. . 2 x Кујна Мијалник Поздравниот Стража. . Лесен за употреба. Уживај Во Животот. Чувајте Ги Работните Површини Суви. Одлично За Околу Славините.

R

Им се допаѓа и на купувачите