.

.

Отстранлива Позадина 12ft 2ft-Сини Ретро Точки Полка Геометриски Гроздобер Средината На Векот Модерна Шарена Средна Скала Од 60-Тите Прилагодена Претходно залепена По

Отстранлива Позадина 12ft 2ft-Сини Ретро Точки Полка Геометриски Гроздобер Средината На Векот Модерна Шарена Средна Скала Од

DEN 239.84
Износ

Отстранлива Позадина Активирана Со Вода Сини Ретро Точки Полка Геометриска Гроздобер Средна Лажица Отстранливата Претходно Залепена позадина е долготрајна и целосно отстранлива, што ја прави идеална за детски соби, расадници и места за изнајмување. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Претходно залепена позадина со самолеплива подлога активирана со вода, едноставно натопете со вода и измазнете ја на површината. Целосно отстранлив и лесен за инсталирање; совршен за изнајмувачи, детски соби, кујни и расадници. Направено по нарачка во САД со еколошки мастила на база на вода, фсц сертифицирана хартија, формалдехид, фталат и пвц-бесплатно. Не е наменет за употреба на текстурирани ѕидови, за најдобри резултати инсталирајте на цврсти ѕидови со светла боја каде бојата или прајмерот целосно се излечиле, избегнувајте бои што се перат или "нелепливи".

R

Им се допаѓа и на купувачите