.

.

Јорк Wallcoverings Арбор Слики Мека Сина Отстранлива Позадина

Јорк Wallcoverings Арбор Слики Мека Сина Отстранлива Позадина

DEN 1.33
Износ

Прекрасни таписерии на цветни гранки во цут против ткаена текстурална позадина ја создаваат оваа класична јакобска шема. Произведена На Сигурна лента, уникатна подлога со високи перформанси, оваа ултра лесна отстранлива позадина е загарантирана лесна за инсталирање и лесна за отстранување. Едноставно користете вода за активирање и измазнување без напор на ѕидот. Ако се посакува отстранување, нежно повлечете ги аглите надолу за да ја отстраните секоја лента за неколку секунди. Трансформирајте соба денес со лесна за инсталирање На Јорк Сигурна позадина за лента. Направено Со Сигурна технологија за Ленти што ја прави оваа најлесната претходно залепена позадина што некогаш ќе ја закачите и отстраните. Печатени со мастила на база на вода на вода со високи перформанси, претходно залепена подлога. Не е потребна дополнителна паста. Лесно за инсталирање - само испрскајте ја подлогата со вода, почекајте 2-3 минути, а потоа закачете. Ултра-отстранлив-Едноставно излупете ги горните агли и полека повлечете ако се посакува отстранување. Совршен за спални соби, дневни соби, канцеларии и многу повеќе. Трајни, перат и извори од управувани шуми. Изработени со квалитетни материјали и вистинска изработка. Целосно усогласен Со Законот за Подобрување на Безбедноста на Потрошувачите (КПСИЈА).

R

Им се допаѓа и на купувачите