.

.

Брустер Аврил Пинк Модерна Цветна Лента Непастирана Неткаен Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

Брустер Аврил Пинк Модерна Цветна Лента Непастирана Неткаен Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

DEN 1.33
Износ

Со модерна кора од лимон, оваа цветна лента ѕидна хартија создава волшебна слика на ѕидови со инспирација за народна уметност и живописна летна палета. Непастен неткаен материјал. 21-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите