.

.

Брустер Цветни Свиток Бургундија Џози Позадина

Брустер Цветни Свиток Бургундија Џози Позадина

DEN 521.60
Износ

Оваа цветна тапет за свиток е совршена за селски дом. Буколните нијанси на брусница, сенф и боровинка создаваат прекрасен букет цвеќе. Однапред залепен винил материјал; 10,3-во повторување, директно совпаѓање; Чистење и лупење; 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите