.

.

Магија Покритие Винил Акантус Цветни Шема Покривање, По Двор

Магија Покритие Винил Акантус Цветни Шема Покривање, По Двор

DEN 3.00
Износ

Овој винил доаѓа во цветна шема на акантус и е совршен за различни намени, од создавање атрактивни облоги за маса до изработка. Фланелната подлога гарантира дека нема да ја изгреба површината што ја покрива. Винил, Акантус Цветен Дезен : масовно тркалање ги штити површинитеотпорен на гребењекланелната подлога лесно се чисти со влажна крпа одлична за изработка.

R

Им се допаѓа и на купувачите