.

.

Парична Казна Декор Камелија Бела Цветни Камео Позадина

Парична Казна Декор Камелија Бела Цветни Камео Позадина

DEN 3.33
Износ

Украсете ги вашите ѕидови со оваа цветна камео позадина. Светло-беж позадината има треперлива завршница која убаво се спојува со розовите и сините рози. Камелија е паста на ѕидот, неткаен позадина. Залепете Го Ѕидниот неткаен материјал; 20,86-во повторување, директно совпаѓање; Перат и отстранлив; 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите