.

.

Chesapeake Lafayette Grey Floral Toss позадина

Chesapeake Lafayette Grey Floral Toss позадина

DEN 160.16
Износ

Лафајет сива цветна позадина од Чесапикеј. Прекрасна, мултидимензионална позадина со живи четки во таупе и крем е совршен контраст за ситно сино цветно фрлање во оваа позадина. Позадината Лафајет Греј Флорал Флора е подготвен лесен материјал за wallsидови. Оваа позадина има повторување од 20,5 инчи со директен натпревар и е и миење и строго. Позадината доаѓа на ролна што мери 20,5 инчи за 33 стапки и опфаќа околу 56,4 квадратни метри. Позадините на Чесапикеј се класично убави. Секоја колекција се фокусира на тематско влијание, користејќи познати мотиви и разноврсни отпечатоци за да ја фати суштината на стилови како крајбрежната шик, француската земја, рустикалниот шарм и традиционалната елеганција. Висококвалитетните модели се дизајнирани да бидат трајни и безвременски. Chesapeake Merchandising Lafayette Grey Floral Floss Wallpaper отпечатена на подготвениот материјал за лесни wallsидови. Активирајте ја пастата со натопување позадина во вода. Еколошка подлога. Создава хоризонтална секвенца на шема. Перење и стриптиран. Исчистете лесно со сунѓер или влажна крпа. Сува лента од wallидот без да остави поддршка зад себе. Доаѓа на ролна од 20,5-во 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите