.

.

Artappealz Allan Friedlander мрзливо летно попладне Отстранлив wallидна уметност

Artappealz Allan Friedlander мрзливо летно попладне Отстранлив wallидна уметност

DEN 159.84
Износ

Artwall "мрзливо лето попладне " Отстранлив wallиден уметност uralидал од Алан Фридландер е рачно изработен со нашиот потпис "Artappealz " технологија, во која има отстранлив фото-Текс, печатење со висока дефиниција, која е подготвена да виси во вашиот дом или место на место бизнис и е загарантирано да додаде допир на боја и стил на кој било амбиент. Овој издржлив материјал е поддржан со лепило за еднократно користење што нема да остави леплив остаток на вашиот wallид и се испорачува во три-инчни картонски цевки што може да се користи за складирање и транспорт. Artappealz Allan Friedlander „мрзливо летно попладне“ Отстранлив wallидна уметност : Предмет : Цветни. Слика со висок квалитет. Подготвени да висат.

R

Им се допаѓа и на купувачите