.

.

- Улични Отпечатоци Декано Цвет Златно Зелена Ботаничка Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

- Улични Отпечатоци Декано Цвет Златно Зелена Ботаничка Позадина, 20,5-во од 33-стапки, 56. квадратни. фт

DEN 2.33
Износ

Ботаничките производи се посвежи од кога било во оваа шик позадина со акварел. Големите тропски папрати создаваат остров се чувствуваат совршено за создавање на летна оаза во вашиот дом. Смирувачките нијанси на шартруз и сивата боја се неочекувана комбинација на бои што создава модерен дизајн. Непастен неткаен материјал. 21-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите