.

.

Комерцијални Одделение Позадина Swatch-Сини Школки Крајбрежни Школки Под Морето Плажа Океан Наутички Традиционални Позадина Од Лажица

Комерцијални Одделение Позадина Swatch-Сини Школки Крајбрежни Школки Под Морето Плажа Океан Наутички Традиционални Позадина

DEN 2.33
Износ

Традиционални Позадина Сини Школки Крајбрежни Школки Под Морето Плажа океанпункуларната традиционална позадина на Лажица има суптилно кожена текстура и мат финиш. Тој е активиран со паста и е многу издржлив. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Achichodesign. ИЗДРЖЛИВ : Се Препорачува за средини кои подлежат на влажност и абење, од игротеки и бањи до ресторани и канцелариски простории. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид-, фталат-и пвц-бесплатно, и обичај печатени во САД само за вас. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, или 27ft. Мат финиш со суптилна кожена текстура, Многу издржлив и отпорен на избледување, ѕидна покривка Од ТИПОТ II, оган оценет Од класа а. Потребна е стандардна апликација од паста до хартија и двојно сечење, се препорачува професионална инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите