.

.

Брустер Цветни Блу Џејс Позадина

Брустер Цветни Блу Џејс Позадина

DEN 0.33
Износ

Оваа цветна позадина во стилот на дамаск има сино печатење во акварел што му дава рачно насликан изглед на дизајнот. Големиот принт создава неверојатен изглед. Непастен неткаен материјал; 20,8-во повторување, директно совпаѓање; Се Пере и се соблекува; 20,5-во со 33 стапки долга ролна; Покрива околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите