.

.

Фино декор, далијан зелена боја на пченка, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

Фино декор, далијан зелена боја на пченка, 20,5-во 33-метри, 56. квадратни метри.

DEN 431.84
Износ

Внесете свежа, органска енергија во вашите ентериери со оваа зелена ботаничка позадина. Цветни цвеќиња се вметнати во зелена нијанса на цитрус против беж позадина, нагласувајќи го нејзиното природно чувство. Далиа е необјавена, хартиена позадина. Незавиден материјал за хартија. 25.2-во повторување, капка натпревар. Перење и лупење. 20,5-во долга ролна од 33 метри. Опфаќа околу 56,4 квадратни метри.

R

Им се допаѓа и на купувачите