.

.

Комерцијални Одделение Позадина Swatch-Куќа Цвеќиња Пеперутки Цветни Девојки Градина Традиционални Позадина Од Лажица

Комерцијални Одделение Позадина Swatch-Куќа Цвеќиња Пеперутки Цветни Девојки Градина Традиционални Позадина Од Лажица

DEN 1.33
Износ

Традиционална Позадина Куќа Цвеќиња Пеперутки Цветни Девојки градинапипан традиционална позадина на Лажица има суптилно кожена текстура и мат финиш. Тој е активиран со паста и е многу издржлив. Со Лажица, можете да се поврзете со уметници од целиот свет. Секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е нарачана во САД само за вас! Силно препорачуваме да нарачате тест-своч пред да се обврзете на целосни ролни. Иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата и обемот на овој дизајн, компјутерските монитори не се најдобриот начин да се утврди како ќе изгледа дизајнот лично. Исто така, важно е да го тестирате лепилото на вашата единствена површина. Оригинален Дизајн Авторски Права : Ѓумбир. ИЗДРЖЛИВ : Се Препорачува за средини кои подлежат на влажност и абење, од игротеки и бањи до ресторани и канцелариски простории. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ & НАПРАВЕНИ ВО САД : Печатени на пвц-слободен хартија со користење на еко-пријателски вода-базирани мастила. Формалдехид-, фталат-и пвц-бесплатно, и обичај печатени во САД само за вас. ДОСТАПНИ ДИМЕНЗИИ : 24 во x 1ft, или 27ft. Мат финиш со суптилна кожена текстура, Многу издржлив и отпорен на избледување, ѕидна покривка Од ТИПОТ II, оган оценет Од класа а. Потребна е стандардна апликација од паста до хартија и двојно сечење, се препорачува професионална инсталација.

R

Им се допаѓа и на купувачите